לראשונה בארץ Cut&Paste,אליפות העולם בעיצוב דיגיטלי

מדי שנה מתקיים ברחבי העולם טורניר Cut&Paste אליפות העולם בעיצוב דיגיטלי, לראשונה השנה אירוע זה מגיע גם לתל אביב במסגרת הטורניר העולמי בניו-יורק השנה.

מה יקרה באירוע?

מדובר על טורניר ראווה, שקיים כבר מ-2005 בערים כמו ניו-יורק, לונדון,טוקיו ועוד… הטורניר מכיל שלושה מקצים סה"כ הנוגעים במדיה דיגטלית בז'אנר הדו והתלת מימד ועוד קטגוריית אנימציה שתוצג במקביל, כאשר המתמודדים מצטוותים בזוגות וכל מטרתם להנפיק את יצירת המדיה הדיגטלית בזמן מוגבל בהתאם לקריטריונים של כל מקצה, והכל בלייב כאשר הקהל נחשף לאורך כל תהליכי העבודה.

קטגוריות 2D/3D

מקצה ראשון (15 דק') – בניית קונספט דו-מימדי שמורכב מרישומים, תמונות, טקסטורות וטיפגורפיה ועוד…

מקצה שני (20 דק') – שרטוט מודל תלת-ממד לצורך שימוש במקצה השלישי.

מקצה שלישי (20 דק') – שילוב המקצים יחד, הקונספט הדו מימד והתלת מימד לצורך מסגרת המאחדת את הנושא המרכזי שהתרכזו בטורניר.

קטגוריית האנימצייה

להרכיב סרטון בן 15 שניות ב8 שעות ע"פ בריף שיקבע מראש, את הסרטונים יבצעו יום לפני האירוע, כאשר העבודה הסופית של הסרטונים יוצגו באירוע עצמו.

אתגר הקהל

אתגר שנוגע כל שנה בנושא חשיבות החברתית-גלובלית. השנה הנושא לאתגר הקהל יהיה בנושא "מים נקיים", נושא המתמקד בחוסר נגישות למים נקיים ברחבי העולם, לקהל תינתן אפשרות לעצב כרזה ע"ג אייפדים שימתינו שם בעמדות, הכרזות הנבחרות יצטרפו ליתר הכרזות במסגרת קמפיין בינלאומי של Charity Water , ארגון המים העולמי .

לשם מה נועד האירוע?

Cut&Paste דוגלת בחיבור בין מעצבים חדשים לבין חברות המדיה הקיימות בדגש על חשיפת ישראל לסצנה העולמית בתחום העיצוב, הטורניר הוא שלב ארצי כאשר הזוכים בו יעפילו לתחרות העולמית שתתקיים בניו-יורק באוקטובר הקרוב על תואר אליפות העולם בעיצוב.

למי מיועד האירוע ומי יקח בו חלק?

האירוע מיועד למעצבים חובבנים, סטודנטים, ומעצבים מקצועיים וילתר הקהל הרחב. הכניסה לאירוע הינה חופשית אך עדיף לשריין מקומות באמצעות קישור ההרשמה, ניתן להצטרף לטורניר כמתחרה בהתאם לקריטריונים במידה וההרשמה טרם נסגרה.

כמו כן, פאנל השיפוט יהיה מורכב מבכירי תעשיית העיצוב והקריאטייב בארץ, גם הקהל יוכל לעזור ולהשפיע על תחרות באמצעות הטוויטר ובדף הפייסבוק של האירוע כאשר הם שיכריעו מי יעפיל לגמר.

מתי האירוע מתקיים ואיפה?

ביום שישי, 8 ביוני, במועדון "הבלוק" (דרך שלמה 157), החל מהשעה 16:00.

אתר האירוע
האירוע יהיה בשיתוף עכבר העיר | אתגר הקהל יהיה בחסות Adobe3 תגובות

  • שימו לב שארוע זה לא מיועד עבור אנשים שומרי שבת. חבל.

  • מדוע נכנס כאן כל כך חזק אלמנט המהירות? אם זה רק ביצוע אפשר להבין אבל עיצוב טוב לא תמיד מגיע ב- 15 דקות. לא ברור לי למה. אולי זה רק לשם יצירת מתח תחרותי, רק חשוב לזכור שהזוכים להם לאו דוקא המעצבים הטובים ביותר, אלא אלא שהצליחו לתפקד היטב בזמן המוגבל בתנאי התחרות שכבודה במקומה מונח.

    • בהחלט ונדה,
      הרעיון הוא לראות כיצד אדם יכול להפיק את המירב בזמן כה מועט 🙂 מאנשים שהיו בתחרות הבנתי שהייתה אווירה מאוד טובה וכיפית, וברכות לזוכים בתחרות

הגב

שוחחו איתי אונליין

יוני 2024
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30